Özellikleri Keşfedin

SEO'nu geliştirin, günü gününe pazarlama görevleriyle zaman kazanın ve daha iyi sonuçlar elde edin.

Sıralama Takipçisi

İnternette bulunabilir olun. İşinizi en iyi tanımlayan anahtar kelimeleri bulun ve arama motorlarındaki etkinizi gözlemleyin. Gelişiminizi takip edin ve yol boyunca öğrenin.

Rakip Analizi

Alanınızdaki diğer şirketleri analiz edin ve sonuçlarınızı karşılaştırın. Rakibin sıralamalarını kendinizinkiyle birlikte takip edin ve daima rakibin bir adım gerisinde durun.

Websitesi İyileştirme Düzenleyici

Sitenizdeki tüm sayfaların yatay seyir kabiliyetini kontrol edin ve tüm temel anahtar kelimelerin daha yüksek link tıklama oranını desteklemesi için uygun şekilde yerleştirildiğinden emin olun.

  • Tam olarak nerede anahtar kelimelerin eksik olduğun dikkat edin
  • Ana internet sitesi için yatay seyir ölçü birimlerini kontrol edin
  • Rakibin URL'sini ekleyin ve nereden geliştirmesi gerektiğine dikkat edin

Otomatik Raporlar

Anlaşılması kolay raporlar aracılığıyla zaman kazanın ve müşterilerinizi ve meslektaşlarınızı memnun edin. Raporlar dışa aktarılmış olsa bile kişiselleştirilebilir, markalaştırılabilir ve teslimat için otomatikleştirilebilir.

Kullanıcı Davetleri

Müşterileri ve meslektaşları Positionly kullanmaya davet edin ve raporlamaya daha az el değen yaklaşım faydalarının tadını çıkarın. SEO ile ne kadar rahat olurlarsa, sizin için o kadar az iş yaratır.

  • Okuma veya Yazma Erişimi
  • Bir veya birçok siteye erişebilme
  • Güncel kalmaları için notlar ekleyin

Beyaz Marka

Şirketinizin resmine uyması için uygulamayı özelleştirin. özel bir renk, domain adı seçin ve markalaşmış raporlar oluşturun.

  • Sadece kendi Pozitionly alanınızla Erişim
  • Platformun rengini kişiselleştirin
  • Logo ve şirket adınızı ekleyin
  • Pozisyon markalaştırmaların tamamını kaldırın
Diğer özellikler arasında
Son Aktivitele

Hesabınıza giriş yaptığınız andan itibaren en son güncellemelerin tamamını tek bir bakışta alın.

Notlar

Takımınızı veya müşterilerinizi son zamanlarda yaptığınız henüz gerçekleşmemiş ve SEO'yu etkileyebilecek hususlarda bilgi sahibi yapın.

To-dos

İçgüdüsel videolarla Positionly'yi daha etkin kullanmayı öğrenin. Bundan ziyade, SERP'lerde daha iyi derecelendirme almak için ve daha fazla trafiği cezbetmek için ipuçlarını takip edin ve daha etkin SEO aktivitelerini planlayın.

Add-Ons

Kelimeler oluşturmak, platformlar entegre etmek, Google E-Tablolar ile senkronize etmek ve daha fazlası için yardımcı ek özellikleri kullanın.

Email bildirimleri

Derecelendirme raporlarını alın, istediğiniz sıklıkta doğrudan e-posta olarak gönderin. Ayrıca, hiçbir ilave ücret olmadan Positionly kullanıcısı olmayanlara da gönderin!

Mobil uygulama

Tüm önemli derecelendirme verisini hareket halindeyken Positionly'nin hem iOS hemde Android için mevcut olan mobil uygulamasıyla parmaklarınızın ucuna alın.

positionly proRequest a demo

Inquiry sent

Thanks for your interest. We’ve just got your request and will contact you soon.