PRESS ROOM

Thank you for your interest in Positionly. We’re happy to show you our story, along with our brand guidelines and resources.

Go Back

Polski startup oficjalnym partnerem Wix.com

Oct 02, 2014

Positionly, łatwe i przyjazne w obsłudze narzędzie SEO, od dziś będzie wspierać ponad 53 miliony właścicieli stron internetowych w optymalizacji ich biznesów pod kątem widoczności w wyszukiwarkach internetowych.

Warszawa, 02.10.2014 - Positionly, polski startup oferujący zaawansowane narzędzia do optymalizacji pozycji witryn w wynikach wyszukiwania, nawiązał współpracę z popularnym na całym świecie, darmowym kreatorem stron internetowych - Wix. W ramach tej kooperacji aplikacja Positionly została włączona do Wix App Market pozwalając milionom użytkowników na płynne i swobodne korzystanie z zaawansowanych rozwiązań SEO.

Współpraca z Wix jest wynikiem strategii rozwoju polskiego startupu, który chce uczynić swoje narzędzie jeszcze bardziej dostępnym i łatwym w użytkowaniu. W ciągu najbliższych miesięcy narzędzia SEO oferowane przez Positionly będą dostosowywane do potrzeb użytkowników innych popularnych serwisów takich jak: firmy hostingowe czy platformy e-commerce.

Positionly od ponad dwóch lat wspiera właścicieli sklepów internetowych, freelancerów, startupy oraz agencje SEO w zdobyciu lepszych pozycji w wyszukiwarkach i wygenerowaniu większej ilości ruchu na stronach. Użytkownicy Positionly oraz Wix mają do swojej dyspozycji szereg funkcjonalności zwiększających wydajność podejmowanych przez nich działań SEO. Do najważniejszych należą: kompleksowa analiza konkurencji, monitorowanie pozycji w wyszukiwarkach i automatyczna ocena optymalizacji.

Użytkownicy Wix, którzy chcą skorzystać z dodatkowych rozwiązań SEO, mogą wypróbować Positionly za darmo w trakcie 14-dniowego okresu próbnego.