Want to get more traffic? Check out how easy SEO can be.
Sign up!

Unamo: Nowe Kompleksowe Rozwiązanie Marketingowe

 

Mamy przyjemność poinformować, że Positionly w ostatnim czasie połączyło siły z dwoma innymi
narzędziami marketingowymi: 
Monitori, które służy do monitorowania Internetu i kanałów social media oraz UsabilityTools, które zajmuje się optymalizacją konwersji.   

Przez ostatnie pięć lat naszym celem było zapewnienie klientom rozwiązań SEO, których cechą
charakterystyczną jest prostota, intuicyjność, a do tego piękny design. Ponadto postawiliśmy na wysoki poziom obsługi klienta, który –  według Was – często nie tylko spełniał oczekiwania, ale je przewyższał.

Klienci, ich zadowolenie z oferowanych przez nas rozwiązań, są i zawsze byli naszym priorytetem.
Przez kilka lat wsłuchiwaliśmy się w potrzeby użytkowników i postanowiliśmy wprowadzić na rynek
produkt, jakiego nie znajdziecie nigdzie indziej.

Z Czym Zmagają się Marketerzy

Nasi klienci to online marketerzy, którzy często są zmuszeni do korzystania z wielu różnych narzędzi
marketingowych. Wiemy, że przeskakiwanie z jednego narzędzia na drugie w celu zrealizowania najbardziej podstawowych zadań marketingowych nie jest wygodne. Zwłaszcza, że często wymaga to kontaktu
z supportem. Też tego doświadczamy i uważamy, że jest to uciążliwe.

Naszym rozwiązaniem na te problemy jest Unamo, kompleksowa platforma marketingowa.

Unamo, a Przyszłość Marketingu

Unamo to połączenie Positionly oraz dwóch zaawansowanych rozwiązań marketingowych. Wszystkie narzędzia wspólnie tworzą dynamiczny zestaw pod jedną marką:

  • Unamo SEO
  • Unamo Social Media
  • Unamo Conversion

Zbudowaliśmy przystępną cenowo i jednocześnie kompleksową platformę marketingową, z którą nasi klienci oraz ich zespoły będą mogły się rozwijać. Właśnie dlatego w Unamo sam wybierasz, które narzędzia są Tobie potrzebne. Jeżeli zakres Twojej pracy się powiększy, będziesz mógł rozszerzyć również swój pakiet.

Przyjrzyjmy się teraz bliżej naszym produktom.

Unamo SEO

 

W Unamo SEO, będziesz miał do dyspozycji praktycznie te same funkcjonalności, z których do tej pory korzystałeś w Positionly. Dodatkowo dajemy Ci możliwość większej kontroli nad tym co i jak monitorujesz. Będziesz mógł ustawić wiele różnych kampanii dla jednej domeny, aby monitorować różne strony, słowa kluczowe oraz wyszukiwarki.

Będą też nowe funkcjonalności, zaczniemy od wprowadzenia rankingów mobilnych (dostępne już w połowie lutego), a w drugiej połowie marca, uruchomimy wykrywanie rich snippets dla poszczególnych słów kluczowych.

Na tę chwilę Personalizacja Konta, Notatki, oraz Zadania nie będą dostępne w Unamo SEO  możliwe, że przywrócimy je w przyszłości. Mobilna aplikacja oraz API, również tymczasowo zostaną wyłączone, lecz powinny być aktywne już w kolejnych miesiącach.

Jeżeli jesteś użytkownikiem Positionly, Twoje konto zostanie zaimportowane do Unamo. Obiecujemy, że wszystkie dane archiwalne zostaną przeniesione i nadal będziesz mieć do nich dostęp, tak jak w Positionly. Jeżeli teraz monitorujesz swoje wyniki w kilku wyszukiwarkach, rozdzielimy je tak abyś każdą wyszukiwarkę mógł sprawdzać niezależnie.

Nasz dział Supportu również jest do Twojej pełnej dyspozycji, gdyby pojawiły się jakieś pytania z Twojej strony.

Unamo Social Media

 

Social Media jest podstawą komunikacji w dzisiejszych czasach. Wiedza o tym co się mówi o Twojej marce w sieci definiuje jej wizerunek, tak ważny w budowaniu zaufania i lojalności użytkowników (a w efekcie i dla wyników sprzedaży). Właśnie z tego powodu wprowadziliśmy niezbędne narzędzia monitorujące Internet do naszej platformy.

Dzięki Unamo Social Media dowiesz się o każdej wzmiance na temat Twojej firmy, oraz dowolnej frazy, jaką dodasz do monitorowania. Będziemy bacznie obserwować wszystkie kanały social media, blogi i fora internetowe, aby szybko dostarczyć Ci te informacje.

W ramach jednej aplikacji będziesz mógł docierać do opinii klientów na temat Twojej marki, reagować na sytuacje kryzysowe, monitorować działania konkurencji i pozyskiwać nowych klientów. Dowiesz się też gdzie przebywają Twoi najbardziej aktywni użytkownicy, jakiej są płci i czym się interesują.

Na tą chwilę aplikacja Unamo Social Media działa na rynku polskim i brytyjskim. Inne kraje będą
sukcesywnie dodawane w kolejnych miesiącach.

Unamo Conversion

 

Twoja strona powinna być zoptymalizowana w taki sposób, aby doprowadzić każdego użytkownika, do konwersji.

Aby usprawniać ten proces, musisz rozumieć zachowanie użytkownika na Twojej stronie, każdy jego krok. Do tego będzie Ci potrzebne narzędzie, które pokaże, całą interakcję – w co użytkownik klika, gdzie skupia swoją uwagę, jakie sekcje odwiedza, a jakich nie.

Unamo Conversion pozwoli nagrywać takie wizyty od początku do końca, wraz z przedstawieniem Heatmap (ta funkcjonalność będzie aktywna już w lutym).

Przy użyciu Unamo Conversion uświadomisz sobie jakie elementy Twojej strony powodują, że użytkownik z niej ucieka lub frustruje się, nie mogąc sobie z czymś poradzić. To wszystko będziesz mógł zobaczyć dla różnych urządzeń i systemów operacyjnych. W ten sposób wyciągniesz solidne wnioski na temat tego jak zoptymalizowana jest Twoja strona i co jeszcze można naprawić aby usprawnić UX. Głęboka analiza wszystkich elementów Twojej strony znacznie poprawi konwersję.

W przyszłości będziemy wprowadzać dodatkowe funkcje do tego produktu, w tym analitykę formularzy, która pomoże Ci zrozumieć, z jakimi problemami borykają się osoby wypełniające formularze na Twojej stronie i co powstrzymuje ich od konwersji.  

Unamo: To Dopiero Początek

Możliwości jakie daje Unamo są  praktycznie nieskończone. Naszym celem jest stworzenie takiej platformy marketingowej, która pozwoli Ci łączyć dane z każdego produktu, aby wyciągnąć wnioski dotyczące użytkowników na każdym etapie konwersji, od wpisania frazy w wyszukiwarkę, do konkretnego zakupu, czy zapisania się na newsletter.

To długoterminowe plany, jednak wierzymy, że za pomocą danych z naszej platformy będziemy mogli to kiedyś osiągnąć.

Jeżeli chciałbyś się przenieść do Unamo już teraz napisz do nas na adres e-mail
support@unamo.com. Bardzo chętnie Ci w tym pomożemy!

Czy masz jakieś sugestie dotyczące Unamo?